O nas

Nasza misja

Po pierwsze dbamy o to, aby wykrywać jak najwcześniej wady postawy u dzieci, zapobiegać ich rozwojowi i korygować je, aby dzieci rosły zdrowo i nabierały nawyków prawidłowej postawy na całe życie.

Po drugie pomagamy poprawiać komfort życia Twój i Twojego dziecka poprzez dobrane przez rehabilitanta ćwiczenia poprawiające sprawność, sylwetkę i zdrowie. W razie potrzeby stosujemy indywidualną terapię.

Rozwój cywilizacji powoduje, że mamy coraz mniej zdrowego ruchu, zasiadamy w fotelach przed telewizorem, komputerem, w pracy, w samochodzie. Jedzenie również niekorzystnie zmienia się jakościowo. Żyjemy często w pośpiechu i stresie. W związku z tym wielu z nas zmaga się z nadwagą, odczuwa dolegliwości ze strony układu ruchu, bóle pleców, szyi, stawów, osłabienie itp.. Systematyczny i zdrowy ruch jest niezbędny do zdrowego i prawidłowego funkcjonowania organizmu, jednak często mamy problem aby znaleźć odpowiednie miejsce, motywację i pomoc do rozpoczęcia ćwiczeń.

Rozumiemy to i dobieramy dla każdego odpowiedni program ćwiczeń. Nie potrzebujesz specjalnego sprzętu, wiedzy czy umiejętności. Dostaniesz dokładne wskazówki na temat ćwiczeń. Zajęcia są proste, choć nie łatwe.

Zmień z nami życie na zdrowsze i bardziej aktywne.